DESIGNED BY RK

 Ciekawe inicjatywy

Z inicjatywy członków Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole został zorganizowany Konkurs Wiedzy o Sporcie.

Uczniowie Paweł Skotnik z kl VI oraz Szymon Idzikowski z kl V samodzielnie przygotowują testy wiedzy z zakresu wiedzy o sporcie i odbywających się w ostatnim czasie imprez sportowych. Prace nad przygotowaniem testu koordynuje pani Izabela Krzywańska. Ucznioie z klas III – VI zgłaszali w październiku chęć wzięcia udziału w tym konkursie. Raz na dwa miesiące uczniowie, którzy zgłosili chęć udziału w konkursie otrzymują do wypełnienia test. Do kwietnia uczniowie wypełniali testy czterokrotnie. Poprawność odpowiedzi sprawdzają organizatorzy, którzy wywieszają wyniki na tablicy „Tu odkrywamy talenty”.

Planujemy przeprowadzenie jeszcze dwóch testów wiedzy, a następnie wyłonienie zwycięzców – uczniów, którzy wykazali się dużą wiedzą z tego zakresu i zdobyli największą ilość punktów. Lista zwycięzców zostanie opublikowana na stronie internetowej naszej szkoły i wywieszona na gazetce. Planujemy drobne nagrody dla zwycięzców.

Tego typu konkurs jest ciekawą inicjatywą uczniowską. Organizatorzy mają okazję zaprezentować swoje zainteresowania i wiedzę na temat sportu, jak również popularyzować wiedzę z tego zakresu wśród swoich rówieśników.

Załączniki:
Pobierz plik (Euro.doc)Euro.doc[ ]54 Kb
Pobierz plik (Euro.pdf)Euro.pdf[ ]296 Kb
Pobierz plik (guiz o sporcie.doc)guiz o sporcie.doc[ ]28 Kb
Pobierz plik (guiz o sporcie.pdf)guiz o sporcie.pdf[ ]67 Kb
Pobierz plik (Liga mistrzów.doc)Liga mistrzów.doc[ ]26 Kb
Pobierz plik (Liga mistrzów.pdf)Liga mistrzów.pdf[ ]181 Kb
Pobierz plik (Londyn.doc)Londyn.doc[ ]44 Kb
Pobierz plik (Londyn.pdf)Londyn.pdf[ ]172 Kb
Pobierz plik (Wydarzenia sportwoe.doc)Wydarzenia sportwoe.doc[ ]24 Kb
Pobierz plik (Wydarzenia sportwoe.pdf)Wydarzenia sportwoe.pdf[ ]153 Kb

Najnowsze fotogalerie

Szkoła Odkrywców Talentów

Nowości

W zakładce ARCHIWUM  dostępne są wydarzenia z roku szkolnego 2013/2014 oraz najnowsza galeria ABSOLWENCI 2014.


Nowy PLAN LEKCJI  od 02 marca 2015.


Zapraszamy do odwiedzenia nowej witryny PRZEDSZKOLA w SIEMIANICACH.


421738
Dzisiaj
Wczoraj
Ten Tydzień
Ostatni Tydzień
Wszystko
469
409
1765
387559
421738

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa w Siemianicach.