DESIGNED BY RK

 Ciekawe inicjatywy

Z inicjatywy członków Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole został zorganizowany Konkurs Wiedzy o Sporcie.

Uczniowie Paweł Skotnik z kl VI oraz Szymon Idzikowski z kl V samodzielnie przygotowują testy wiedzy z zakresu wiedzy o sporcie i odbywających się w ostatnim czasie imprez sportowych. Prace nad przygotowaniem testu koordynuje pani Izabela Krzywańska. Ucznioie z klas III – VI zgłaszali w październiku chęć wzięcia udziału w tym konkursie. Raz na dwa miesiące uczniowie, którzy zgłosili chęć udziału w konkursie otrzymują do wypełnienia test. Do kwietnia uczniowie wypełniali testy czterokrotnie. Poprawność odpowiedzi sprawdzają organizatorzy, którzy wywieszają wyniki na tablicy „Tu odkrywamy talenty”.

Planujemy przeprowadzenie jeszcze dwóch testów wiedzy, a następnie wyłonienie zwycięzców – uczniów, którzy wykazali się dużą wiedzą z tego zakresu i zdobyli największą ilość punktów. Lista zwycięzców zostanie opublikowana na stronie internetowej naszej szkoły i wywieszona na gazetce. Planujemy drobne nagrody dla zwycięzców.

Tego typu konkurs jest ciekawą inicjatywą uczniowską. Organizatorzy mają okazję zaprezentować swoje zainteresowania i wiedzę na temat sportu, jak również popularyzować wiedzę z tego zakresu wśród swoich rówieśników.

Załączniki:
Pobierz plik (Euro.doc)Euro.doc[ ]54 Kb
Pobierz plik (Euro.pdf)Euro.pdf[ ]296 Kb
Pobierz plik (guiz o sporcie.doc)guiz o sporcie.doc[ ]28 Kb
Pobierz plik (guiz o sporcie.pdf)guiz o sporcie.pdf[ ]67 Kb
Pobierz plik (Liga mistrzów.doc)Liga mistrzów.doc[ ]26 Kb
Pobierz plik (Liga mistrzów.pdf)Liga mistrzów.pdf[ ]181 Kb
Pobierz plik (Londyn.doc)Londyn.doc[ ]44 Kb
Pobierz plik (Londyn.pdf)Londyn.pdf[ ]172 Kb
Pobierz plik (Wydarzenia sportwoe.doc)Wydarzenia sportwoe.doc[ ]24 Kb
Pobierz plik (Wydarzenia sportwoe.pdf)Wydarzenia sportwoe.pdf[ ]153 Kb

Najnowsze fotogalerie

Szkoła Odkrywców Talentów

Nowości

Do pobrania Szkolny zestaw podręczników na rok szkolny 2014-2015


W zakładce ARCHIWUM  dostępne są wydarzenia z roku szkolnego 2012/2013 oraz najnowsza galeria ABSOLWENCI 2013.


Uwaga !!! Nowy PLAN LEKCJI   na czas nieobecności p. Nowaka


Zapraszamy do odwiedzenia zakładki Prace uczniów, gdzie można zobaczyć najnowsze artykuły.


328898
Dzisiaj
Wczoraj
Ten Tydzień
Ostatni Tydzień
Wszystko
72
511
583
296098
328898

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2014 Szkoła Podstawowa w Siemianicach.